Luty 2020

WYNIKI KONKURSU BIBLIOTECZNEGO

W szkolnym konkursie bibliotecznym pt. "Moja własna opowieść wigilijna" zwyciężył jeden z naszych najmłodszych czytelników Jasiu Czapiewski z klasy 1a. Napisał najładniejszą świąteczną historię i wykonał do niej przepiękne ilustracje.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach.

Dodane przez blawat dnia 19. December 2019 22:080 Komentarzy ˇ 32 Czytań - Drukuj

GALA WRĘCZANIA STYPENDIÓW MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

GALA WRĘCZANIA STYPENDIÓW
MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

W poniedziałek 16.12.2019 wraz z grupą uczniów, pojechaliśmy na uroczystą galę wręczenia stypendiów do Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance.

Przypomnę, że z naszej szkoły stypendia otrzymało 7 uczniów i 5 absolwentów. Należą do nich: Joanna Dobek, Nikodem Jarząbek, Piotr Jarząbek Justyna Lorek, Wiktoria Tylkowska, Maciej Landowski, Jakub Stosik oraz absolwenci naszej szkoły: Renata Szulc, Natalia Jarzembska, Julia Megger, Katarzyna Linda i Zuzanna Laska.

Uroczystość rozpoczął pan Mieczysław Struk - Marszałek Województwa Pomorskiego pięknymi słowami o wartości, jaką jest wiedza i nauka. Tutaj powinno się powiedzieć, że słowa te były skierowane do około 1000 stypendystów z naszego województwa. Nasi uczniowie z wielką dumą i zadowoleniem odebrali swoje dyplomy. Niektórzy nie mogli być z nami, gdyż reprezentowali naszą szkołę na konkursie o Parkach Krajobrazowych Polski.

Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

Dodane przez blawat dnia 17. December 2019 07:410 Komentarzy ˇ 32 Czytań - Drukuj

WIGILIJNE DZIEŁO POMOCY
Dodane przez blawat dnia 09. December 2019 12:050 Komentarzy ˇ 41 Czytań - Drukuj

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Do etapów rejonowych konkursów przedmiotowych zakwalifikowali się uczniowie: Jakub Stosik i Nikodem Jarząbek z chemii oraz Jakub z Stosik z geografii.

Do etapu powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej zakwalifikowali się: Jakub Stosik i Nikodem Jarząbek z chemii oraz Nikodem Jarząbek z kompetencji społecznych.

Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego dla wyróżniających się uczniów otrzymali uczniowie: Joanna Dobek, Nikodem Jarząbek, Piotr Jarząbek Justyna Lorek, Wiktoria Tylkowska, Maciej Landowski, Jakub Stosik oraz absolwenci naszej szkoły: Renata Szulc, Natalia Jarzembska, Julia Megger, Katarzyna Linda i Zuzanna Laska.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dodane przez blawat dnia 04. December 2019 10:310 Komentarzy ˇ 42 Czytań - Drukuj

SZKOLNY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
Dodane przez blawat dnia 02. December 2019 18:450 Komentarzy ˇ 35 Czytań - Drukuj

KONKURS BIBLIOTECZNY - "MOJA WŁASNA OPOWIEŚĆ WIGILIJNA"
Dodane przez blawat dnia 02. December 2019 18:400 Komentarzy ˇ 36 Czytań - Drukuj

KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK
Dodane przez blawat dnia 26. November 2019 18:390 Komentarzy ˇ 41 Czytań - Drukuj

KONKURS PLASTYCZNY "JESIEŃ W MOJEJ OKOLICY"

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
"JESIEŃ W MOJEJ OKOLICY"

Na przełomie października i listopada odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny „Jesień w mojej okolicy”. Celem konkursu było: rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, wrażliwości artystycznej, promowanie osiągnięć uczniów uzdolnionych plastycznie, wzbogacanie warsztatu plastycznego i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych.

Do organizatorów wpłynęło sporo ciekawych i oryginalnych prac. Komisja oceniała m.in. estetykę wykonanych prac, oryginalność, pomysłowość, zgodność pracy z tematem.

Wyniki konkursu:
I miejsce - Nadia Węsierska Va
II miejsce - Zuzanna Lorek Vb
III miejsce - Karolina Serkowska Vb

Wyróżnienia:
Wiktoria Sokołowska Va
Paweł Kielbratowski IVb
Aleksander Wójcik VIIIb
Maja Widnicka Vb

opr. Anna Muchowska
Dodane przez blawat dnia 25. November 2019 17:420 Komentarzy ˇ 46 Czytań - Drukuj

KURS - "BEZPIECZNIE NA WSI MAMY"

KURS - "BEZPIECZNIE NA WSI MAMY - UPADKOM ZAPOBIEGAMY"

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego przygotowała dla dzieci mieszkających na terenach wiejskich kurs e-learningowy pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”, który w nowoczesnej i przyjaznej formie uczy dzieci identyfikowania zagrożeń występujących w gospodarstwach rolnych oraz sposobów ich unikania.

Każda osoba, która pozytywnie ukończy kurs otrzyma certyfikat (do wydrukowania).

Dodane przez blawat dnia 24. November 2019 10:340 Komentarzy ˇ 40 Czytań - Drukuj

PODSUMOWANIE KONKURSU "MÓJ ŚWIĘTY PATRON"

Z okazji Uroczystości Wszystkich Świętych w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt. „Mój święty patron” dla uczniów z klas I – IV. W konkursie wzięło udział 30 uczniów, którzy przygotowali piękne prace.

Trudno nam było wybrać te najpiękniejsze, dlatego też nagrody otrzymali:

za zajęcie I miejsca: Seweryn Pobłocki z kl. Ib i Ewelina Reszczyńska z kl. IIIb

za zajęcie II miejsca: Paweł Kielbratowski z kl. IVb, Kornelia Wojak z kl. IIa, Nikola Wrzesińska i Franciszek Narloch z kl. Ia

za zajęcie III miejsca: Julia Jarzombek z kl. IIIb, Mateusz Pokrzywiński, Marta Ossowska z kl. Ia oraz Igor Łosiński z kl. IIa.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Konkursowe prace można zobaczyć na trzecim piętrze naszej szkoły.

opr. Maria Oller
Dodane przez blawat dnia 16. November 2019 13:000 Komentarzy ˇ 42 Czytań - Drukuj

AKCJA CHARYTATYWNA - PIERNICZKI DLA HOSPICJUM
Dodane przez blawat dnia 13. November 2019 21:360 Komentarzy ˇ 47 Czytań - Drukuj